Hakkımızda

Ticaret deneyimini KAAL markasıyla bütünleştiren Sevich Kozmetik Dış Ticaret Limited Şirketi tüm faaliyetlerini müşterilerinin tam tatminine yönelik olarak sürdürerek,güvenilir bir firma olmayı,müşteri memnuniyetini artırarak büyümeyi,faaliyet gösterdiği sektörlerde farklılaşmayı ana hedefleri olarak belirlemiştir.

KAAL kullanıcısına en kaliteli ürünü sunmak ana hedefi olan Ar-Ge ve Kalite Kontrol Laboratuvarları yolu ile üretiminin her aşamasında uygulanan hassas kalite kontrolleri ile tüketiciye ulaşan ürünün kalitesinden her zaman emin olmakta ve bu sayede en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. İşte bu memnuniyet, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda deneyime sahip, müşteri memnuniyeti öneminin bilincinde olan ekibimizden ve yeni fikirleri destekleyen üst yönetimimizin farkındalık yaratmasından kaynaklanmaktadır.

MİSYONUMUZ

Kaal ailesi olarak, üstün kaliteye sahip ürünleri en uygun koşullarda tüketiciye sunmak. Dünyadaki son gelişmeleri takip ederek, Ar-Ge miz ile sektöre katkıda bulunmak ve böylelikle saygı değer bir Dünya markası olmak.

VİZYONUMUZ

Çağdaş teknolojisini süratle ve verimli bir şekilde sisteme yansıtan, toplam kalite yönetimi anlayışıyla güvenilir, öncelikle tercih edilen, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan, güzelliği ve kendini iyi hissettirebilmeyi herkese sunan ve buna katkıda bulunan bir kurum olmak.

KALİTE POLİTİKALARIMIZ

• Kalite uygulamaları çerçevesinde etkinliği ve verimliliği arttırmak

• Sistemi sürekli gözden geçirmek, geliştirmek ve iyileştirmek• Kalite yönetimi konusunda değişim ve gelişmelere paralel olarak ürün kalitesinde sürekliliğin sağlanması amacıyla personelin sürekli öğrenmesine yönelik bir sistem geliştirilmesiyle personel niteliği yükseltilerek ürün kalitesinde mükemmelliğin yakalanmasını sağlamak.

• Erdemli ve dürüst olmak

• Topluma, çevreye ve paydaşlarına karşı sorumlu olmak

• Kalitede bütünlüğü öne çıkarmak

• Müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik faaliyetler gerçekleştirmek.