SIKÇA SORULAN SORULAR

Kaal bir ilaç ya da krem değildir. Doktor kontrolü olmaksızın istediğiniz ölçüde kullanabilirsiniz. Saçınıza herhangi bir yan etkisi yoktur.

Kaal yüzde 97 oranında mikrolifler halinde organik keratin molekullerinden oluşmaktadır. İçerisinde saçınız için zararlı hiçbir madde bulunmamaktadır. Kendi sacınız ne kadar dogalsa Kaal da o kadar doğaldır.

Saç tellerimizin yüzde 97 si keratinden olusmaktadır. Kaal bu doğal formüle sadık kalarak formülünde yüzde 97 oranında mikrolifler halinde organik keratin molekulleri içermektedir.

Kaal kullandıktan sonra jöle değil ancak sekil verici spreyler kullanabilirsiniz.

Hayır. Kaal kesinlikle kaşıntı, alerji veya döküntü yapmaz. yüzde 97 organik keratin moleküllerinden oluşmaktadır.

Saçınızla uyumlu renkte Kaal kullandığınız sürece kesinlikle yakından bakıldığında Kaal kullandığınız belli olmaz.

Kaal saçı dökülen bay ya da bayan herkes rahatlıkla kullanabilir.

Saçınızın seyreklik durumuna ve kullanımınıza göre bu süre değişir. Ortalama kullanım süreleri;30 gün ile 60 gün arasıdır.

Saçlarınızı duş aldıktan sonra uygulamadan önce çok iyi kurutmayı unutmayın.

Kaal’ ı seyrelmiş bölgeye serpikten sonra ister el ile ister tarak yardımıyla şekil verin.

İyi bir görüntü için Kaal’ı uyguladıktan sonra ön saç diplerinde kalmamasına dikkat edin.

Böylece saçınıza doğal görünüm kazandırmış olursunuz.

Şampuanla yıkayana kadar saçınızdan çıkmaz.

İyileşme sürecinde seyrelmiş bu alanları Kaal Hair Building Fiberler sayesinde kolaylıkla kamufle  edebilirsiniz. Kaal Saç Fiberleri saçın doğal renkleri ile uyumludur fark edilmez.

İyileşme sürecinde seyrelmiş bu alanları Kaal Hair Building Fiberler sayesinde kolaylıkla kamufle  edebilirsiniz. Kaal Saç Fiberleri saçın doğal renkleri ile uyumludur fark edilmez.

İlk defa kullanıyorsanız, size uygun rengi seçmenin kolay olmayacağını tahmin edebiliriz. Durum böyleyse, Kaal renk kartelasından veya kuaförünüzden yardım istemenizi tavsiye ederiz.